Piletid

Festivali piletid ei ole enam saadaval! Kohtume järgmine aasta!

Festivalipass sisaldab kõiki festivali loenguid ja töötubasid, kui ei ole eraldi välja toodud teisiti, ning lisaks ka telkimiskohta. Pass ei sisalda toitlustust! Tantrafestivalil on osalemine lubatud alates 18. eluaastast.

Toitlustus ja majutus

Toamajutust saab ette osta ainult otse festivali meeskonnalt kuni 16. juuli 2015. Kahe öö, 17.-19. juuli, hind on 55€/inimene. Majutus on 3-6 inimese tubades sisaldades üheinimese voodit ja voodipesu. Dušš ja tualett on eraldi majakeses. Majutuse ostmiseks toas saada email aadressile info@tantrafestival.ee.

Kuna osalejate toidusoovid on kohati väga erinevad, siis ei sisalda festivali pass toitlustust. Selle võid omal soovil eraldi juurde osta kuni 16. juuli. Soovitame seda kindlasti teha, sest vaid nii on Sulle soe taimetoit kogu festivali jooksul tagatud!

Toidupilet hõmab 6 sooja toidukorda: reede õhtusööki, laupäeva hommiku-, lõuna- ja õhtusööki ning pühapäeava hommiku- ja lõunasööki. Festivali toitlustajaks on Venevere puhkeküla, kuid retseptid on koostatud ja läbiproovitud taimetoidukohviku Inspiratsioon (http://www.inspiratsiooncatering.ee/ ) ja taimetoidunõustaja Liisa-Indra Pajuste (www.banaanisaar.ee) poolt. Toidud ei sisalda liha ega muna ning on gluteenivabad. Küll on aga neis rohkelt kiudainerikkaid köögivilju, tervistavaid ürte ja maitseaineid ning kasulikke vitamiine ja mineraalaineid.

Toitlustamine toimub festivalialal programmis ettenähtud kellaaegadel. Oma nõusid kaasa pole vaja võtta, kuid soovi korral innustame seda tegema, et säästa loodust:)!

Kohapealt ostes on toit kallim. Muidugi võid soovi korral oma toidumoona kaasa võtta. Lisaks on Bazaaril esindatud erinevaid snäki- ja toidumüüjaid (NB! Varu basaari jaoks piisavalt sularaha).

 

Registreeri end siin, kui OLED pileti juba soetanud

Tõhusa registreerumise ja osalejate sujuva vastuvõtmise huvides palume teil end ja/või kaaslane pärast piletite ostmist registreerida. See on vajalik ka festivaliga seotud teadaannete õigeaegseks kättesaamiseks.

Osaleja 1
Eesnimi
Perenimi
Sugu  Mees Naine
E-mail
Riik
Keel  Eesti IngliseOsaleja 2
Eesnimi
Perenimi
Sugu  Mees Naine
E-mail
Riik
Keel  Eesti InglisePalun kirjuta pildil olev tekst siia
captcha