Info

Koht

Rahvusvaheline Tantrafestival 2015 toimub taas maalilises järveäärses Venevere puhkekeskuses Põltsamaa lähedal Viljandimaal. Valisime Venevere sealse imeilusa ümbruse, suurepärase meelsuse ja meeldiva atmosfääri tõttu ja oleme jäänud sellele kaunile paigale truuks (www.veneverepuhkekyla.eu).

Osalejate saabumine festivalile on oodatud alates reedest, 17. juulist kell 14.00-17:00. Saabumise järel tuleb Sul end registreeruda tervitustelgis, kus Sa saad randmepaela ning Sind juhatatakse telkimiskohta või toamajutusse, vastavalt Su eelnevale valikule.

Saabumine laupäeval ja pühapäeva on alates 9:00.

Transport

Tallinnast Veneverre on 135 km ja Tartust 82 km. Kui otsite kohta autos või teil on autos vaba ruumi, siis palun andke sellest teada Tantrafestivali Facebooki lehel, märkides ära oma nime, asukoha, väljasõiduaja ja telefoninumbri. Transpordi ja kulude jagamine aitab rohkematel inimestel oma transpordivajadusi rahuldada!

Põltsamaale saab igast suuremast linnast sõita ka bussiga. Venevere on Põltsamaalt 20 km kaugusel ja kui teil pole autot, siis võite ka selleks teekonnaks liituda kellegi autoga – kasutage teadaanneteks Tantrafestivali Facebooki lehte.

Lisaks oleme korraldanud ka festivalibussi sõiduks reedel Põltsamaalt Veneverre ja pühapäeval tagasi. Bussi väljumisajad on järgmised:

17.juuli

Põltsamaa-Venevere

14.20-14.40

15.50-16.10

19.juuli

Venevere-Põltsamaa

18.25-18.45

Bussile pääsemiseks tuleb eelnevalt registreeruda saates kirja info@tantrafestival.ee ning pilet ette ära osta. Edasi-tagasi pileti hind on 14 eurot ja selle eest saab tasuda pangaülekandega või PayPal´i kontoga

 

Mida kaasa võtta

  • Joogamatt, mida saad ka murul kasutada
  • Väike tekk ja istumispadi
  • Käterätik ujumiseks ja saunaks
  • Muusikainstrumendid, mida mängida
  • Ujumistrikoo/-püksid ja looduslik päikesekaitse
  • Mugavad riided ja jalatsid
  • Telk ja magamisvarustus, kui te pole ostnud majutust toas

Mida mitte kaasa võtta

  • Kõik lemmikloomad jäta koju või sõbra juurde hoiule.
  • Festivali alal, sh ööbimisalal, pole ühelgi ajal lubatud suitsetamine, narkootikumid ega alkohol.
  • Festivali alal, sh ööbimisalal, pole ühelgi ajal lubatud omada või kaasas kanda külm- või tulirelvi.

Toitlustus

Kuna osalejate toidusoovid on kohati väga erinevad, siis ei sisalda festivali pass toitlustust. Selle võid omal soovil eraldi juurde osta – soovitame seda kindlasti teha, sest vaid nii on Sulle soe taimetoit kogu festivali jooksul tagatud!

FotorCreated
Toidupilet hõmab 6 sooja toidukorda: reede õhtusööki, laupäeva hommiku-, lõuna- ja õhtusööki ning pühapäeava hommiku- ja lõunasööki. Festivali toitlustajaks on Venevere puhkeküla, kuid retseptid on koostatud ja läbiproovitud taimetoidukohviku Inspiratsioon (http://www.inspiratsiooncatering.ee/ ) ja taimetoidunõustaja Liisa-Indra Pajuste (www.banaanisaar.ee) poolt. Toidud ei sisalda liha ega muna ning on gluteenivabad. Küll on aga neis rohkelt kiudainerikkaid köögivilju, tervistavaid ürte ja maitseaineid ning kasulikke vitamiine ja
mineraalaineid.

Toitlustamine toimub festivalialal programmis ettenähtud kellaaegadel. Oma nõusid kaasa pole vaja võtta, kuid soovi korral innustame seda tegema, et säästa loodust:)!

Kohapealt ostes on toit kallim. Muidugi võid soovi korral oma toidumoona kaasa võtta. Lisaks on Bazaaril esindatud erinevaid snäki- ja toidumüüjaid (NB! Varu basaari jaoks piisavalt sularaha).

Ööbimine

Sinu festivali pass sisaldab telgikohta festivalialal. Palun võta kaasa oma telk ning c_281_3967magamisvarustus. Kui Sa oled soetanud endale voodikoha, siis palun suundu infotelki turualal, kust saad täpsema info. Voodikoht sisaldab tekki, patja ja voodipesu. Pesemiskohad ning tualettruumid on festivalialal erinevates piirkondades ning ühiseks kasutuseks nii telkijatele kui majades ööbivatele külalistele.

Festivali reeglid

Tantrafestivalil on osalemine lubatud alates 18. eluaastast. Palun võta kaasa isikuttõendavdokument.

Festivali ametlik keel on inglise keel ja enamik loenguid ja õpitubasid viiakse läbi inglise keeles. Olulisemad inglisekeelsed loengud tõlgitakse ka eesti keelde, kuid mitte kõik. Eestikeelseid tegevusi inglise keelde ei tõlgita! Vaata täpset keeleinfot programmist.

Palume festivalil hoiduda isiklike fotode, videode ja audiosalvestuste tegemisest osalejate privaatsuse austamiseks. Vaba keha alal on fotode ja videode tegemine rangelt keelatud! Selle keelu rikkumine toob kaasa festivalilt eemaldamise.c_281_4391

Festivalil liiguvad ringi ametlikud fotograafid ja kaameramees, kes on oma tööks saanud korraldajatelt kindlad juhised osalejate privaatsuse ja mugavuse austamiseks. Samas rõhutame, et Tantrafestival on avalik üritus ja korraldajad ei saa garanteerida Sinu mittesattumist fotodele, videodele või meediasse, mida võidakse kasutada avalikes kanalites. Festivali meeskonna tehtud fotosid ja videosid kasutatakse festivali teavitustegevuses. Kui soovid enda foto eemaldamist festivali kanalitest, siis palun teavita sellest festivali meeskonda (info@tantrafestival.ee).

Festivalil on kohal ka erinevad kirjutava ja telemeedia esindajad, kes teevad oma tööd korraldajate juhendite järgi, samas ei saa korraldajad tagada Sinu mitte sattumist avalikku meediasse.