Turg

2015.a. Tantrafestivali turuplatsile kandideerimine on avatud!

Milline oleks üks tantrafestival ilma värvilise ja maagilise turu- ja teraapiaalata, kus pakutakse kaupu ja teenuseid kehale, meelele ja hingele?! Kutsume müüjaid, kaupmehi, tervendajaid ja terapeute kohalviibivale avatud südamega tantrakogukonnale oma tooteid ja teenuseid pakkuma. Tule ja liitu tantrasuminaga!

Müüjatele

Oled oodatud turule kauplema kui pakud tooteid, mis:c_281_4744

on kasulikud kehale, meelele ja hingele

on looduslikud, puhtad, ökoloogilised ja kannavad häid vibratsioone

on sõbraliku hinnaga

Koha broneerimiseks festivalil saada palun järgmised andmed aadressile info@tantrafestival.ee:

Sinu toodete nimekiri (palun lisage hinnad või hinnavahemik)

Sinu ettevõtte lühikirjeldus

Terapeutidele

Kui oled tervendaja või terapeut oskuste ja teadmistega, mis toovad harmooniat ja head vaimsust, mis annavad energiat ja tasakaalustavad, siis kutsume Sind liituma maagilise Tantrafestivaliga ja jagama oma oskusi kohalviibivate helgete ja toredate inimestega.

Koha broneerimiseks festivalil saada palun järgmised andmed aadressile info@tantrafestival.ee:

Sinu tervendamis-/teraapiateenuste kirjeldus festivalil kehtiva hinnakirjaga

Sinu või Sinu ettevõtte lühikirjeldus

Turu/terapeudi kohamaks on:c_281_3904

alates 1. juunist 55 €

Kohamaks sisaldab 3×3 m suuruses kioski kohta murul (märkus: parkimisala ei asu müügiala kõrval), kahte festivali passi ja ühte telkimiskohta ööbimiseks. Turu kohamaks ei sisalda toidukordi, neid saab osta täiendavalt (vaata siit: http://tantrafestival.ee/tickets./ ).

Juhul kui soovite suuremat platsi, suurusega 6×3 m, siis selle kohamaks on 75 €, sisaldades kolme festivali passi ja ühte telkimiskohta ööbimiseks.

Saadaval on ka piiratud arv turukohti elektriühendusega, lisatasu elektriühenduse eest on 10 €, sel juhul palume kaasa võtta enda pikendusjuhtme (20m).

Müüja/terapeudi ja festivali korraldaja vahel sõlmitakse turuleping. Iga müüja peab oma kioski festivali toimumise vältel avatuna hoidma jägmistel aegadel: 17. juulil 16.00-20.00, 18. juulil 11.00-19.00 ja 19. juulil 11.00-17.00. Terapeudid peavad pakkuma oma teenuseid iga päev vähemalt kuus tundi.

Liitu tantraturuga!